Hakkımızda Hizmetlerimiz Referanslarımız İş Ortaklarımız Kaynaklar İletişim

Hakkımızda

IT sektörüne yeni bir soluk
Zed Teknoloji, 20 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe farklı üreticiler, sistem entegratörleri ve servis sağlayıcılarda çalışmış; yıllarca farklı sektör ve ölçekteki müşterilere hizmet veren bir ekip tarafından kurulmuştur.

Kuruluş amacı, yenilikçi ürün ve servisleriyle kurumlara rekabet avantajı ve verimlilik kazandırmak; ihtiyaçlarına uygun ve kendilerine özel teknolojik altyapının belirlenmesine yardımcı olarak tedarik edilmesini sağlamaktır. Bu amaçla tek çatı altında sunduğu sistem entegrasyonu, veri merkezi, bulut ve yönetilen hizmet çözümleriyle müşterilerinin tüm Bigi Teknolojileri operasyonel yükünü yönetmektedir.

Dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile güçlü ortaklıklar geliştiren Zed Teknoloji; stratejik işbirliktelikleriyle müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır.

Finansın farklı alanları, perakende, üretim, kamu sektörleri başta olmak üzere farklı sektörlerdeki firmalarla yaptığı projelerle kazanmış olduğu tecrübe ve birikimi; deneyimli ve güvenilir hizmet anlayışıyla birleştirerek ülkemizdeki firmalara hizmet vermektedir.
Referanslarımız Zed Teknoloji'ye güvenenler
ZedTalk: Yargıcı ile Perakendede IT Yönetimi Oğul Sipahioğlu, CEO Yargıcı’nın Zed Teknoloji ile buluta geçiş ve yatırım için karar mekanzimaları
ZedTalk: Yargıcı ile Perakendede IT Süreçleri İnanç Delibalta, CTO IT'de operasyonel yükü nasıl hafifletirsiniz?
Cisco Türkiye Didem Duru, CEO Cisco Türkiye ile akıllı perakende teknolojileri üzerine sohbet
Matriks Data İsmail Yazıcı, CTO Türkiye’nin tüm borsa datasını tutan Matriks Data IT Modernizasyonu için Zed Teknoloji’ye güvendi.
Eatron Techonologies Can Kurtuluş, CTO Eatron Technologies çalışmalarını ve teknoloji ihtiyaçlarını paylaşıyor
Astronut Didem Molay Sevin, CMO Yeni nesil kuruyemiş tedarikçisi Astronut’ın teknoloji ortağı Zed Teknoloji