Hakkımızda Hizmetlerimiz Referanslarımız İş Ortaklarımız Kaynaklar İletişim

Hakkımızda

IT sektörüne yeni bir soluk
Zed Teknoloji, 20 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe farklı üreticiler, sistem entegratörleri ve servis sağlayıcılarda çalışmış; yıllarca farklı sektör ve ölçekteki müşterilere hizmet veren bir ekip tarafından kurulmuştur.

Kuruluş amacı, yenilikçi ürün ve servisleriyle kurumlara rekabet avantajı ve verimlilik kazandırmak; ihtiyaçlarına uygun ve kendilerine özel teknolojik altyapının belirlenmesine yardımcı olarak tedarik edilmesini sağlamaktır. Bu amaçla tek çatı altında sunduğu sistem entegrasyonu, veri merkezi, bulut ve yönetilen hizmet çözümleriyle müşterilerinin tüm Bigi Teknolojileri operasyonel yükünü yönetmektedir.

Dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile güçlü ortaklıklar geliştiren Zed Teknoloji; stratejik işbirliktelikleriyle müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır.

Finansın farklı alanları, perakende, üretim, kamu sektörleri başta olmak üzere farklı sektörlerdeki firmalarla yaptığı projelerle kazanmış olduğu tecrübe ve birikimi; deneyimli ve güvenilir hizmet anlayışıyla birleştirerek ülkemizdeki firmalara hizmet vermektedir.
Referanslarımız Zed Teknoloji'ye güvenenler
Tümünü Görün